Kontakt

Här hittar du adress- och kontaktdetaljer till skolans personal och lokaler. Om du har ett särskilt ärende, som frågor om datum och tider för Öppet Hus, information om våra program etc, gå in under respektive sida så når du rätt ansvarig person. På sidan Dokument & Blanketter finner du även våra styrdokument samt formulär för klagomål.

 

Besöks- och postadress

Gata Postnummer / Ort Telefonnummer E-post
Vanadisvägen 9 B 113 46 Stockholm 08-410 410 08   stockholm@cybergymnasiet.se

Skolledning

Namn Tjänst/Roll Telefonnummer E-post
Annika Hanberger rektor 08-410 410 05 annika.hanberger@cybergymnasiet.se
Annelie Rohlin administrativ chef 08-410 410 10 annelie.rohlin@cybergymnasiet.se
Sarah Ahmed programchef NA/TE 08-410 410 07 sarah.ahmed@cybergymnasiet.se
Kristin Frössén programchef EK/SA/HU 08-410 410 01  kristin.frossen@cybergymnasiet.se
Vanessa Lenkel programchef EE/ES/HV 08-410 410 03 vanessa.lenkel@cybergymnasiet.se

 

Elevhälsoteam

Namn Roll Telefonnummer E-post
Anna Dominicus mentor 0768-851023 anna.dominicus@cybergymnasiet.se
Airi Nõu specialpedagog 0768-851019 airi.nou@cybergymnasiet.se
Camilla Hallström specialpedagog camilla.hallstrom@cybergymnasiet.se
Edith Lata kurator edith.lata@cybergymnasiet.se
Gabriella Westerberg specialpedagog 0768-85 24 76 gabriella.westerberg@cybergymnasiet.se
Helene Wånggren elevassistent helene.wanggren@cybergymnasiet.se
Lis-Marie Nilsson studie- och yrkesvägledare 08-410 410 22 lis-marie.nilsson@cybergymnasiet.se
Michael Hurtig elevasistent michael.hurtig@cybergymnasiet.se
Maria Sziklay elevassistent maria.sziklay@cybergymnasiet.se
Peter Almström skolsköterska/kurator 0768-851028 peter.almstrom@cybergymnasiet.se
Theo Lundmark studie- och yrkesvägledare 08-410 410 11 theo.lundmark@cybergymnasiet.se
Thomas Hägg mentor 0768-851027 thomas.hagg@cybergymnasiet.se

 

Admin och övrig personal

Namn Roll Telefonnummer E-post
Britt Beckius reception / elevstöd 08-410 410 08 britt.beckius@cybergymnasiet.se
Djavad Zarabi elevstöd 08-410 410 09  djavad.zarabi@cybergymnasiet.se
Marat Gaitov vaktmästare 0768-85 24 47 marat.gaitov@ppsab.com
Selma Granhäll administration 08-410 410 18 selma.granhall@cybergymnasiet.se
Victor Fagler IT 0768-85 10 13 victor.fagler@cybergymnasiet.se
Zara Elmi administration 08-410 410 06 zara.elmi@cybergymnasiet.se

Lärare

Namn Sign Ämneskombination E-post
Adam Eriksson AEN ekonomiämnen adam.eriksson@cybergymnasiet.se
Andreas Lindberg ALI  hi / sh andreas.lindberg@cybergymnasiet.se
Ann Dahlberg ADG foto ann.dahlberg@cybergymnasiet.se
Azad Marof AMF ma azad.marof@cybergymnasiet.se
Anna Boström ABM sv anna.bostrom@cybergymnasiet.se
Adam Bott ABT en / hi adam.bott@cybergymnasiet.se
Alexander Sääf ASF en / re alexander.saaf@cybergymnasiet.se
Amina Henriksson AHN sv /svas amina.henriksson@cybergymnasiet.se
Birgitta Baecklund BBD bild birgitta.baecklund@cybergymnasiet.se
Björn Granberg BGG  dig skapande / animation bjorn.granberg@cybergymnasiet.se
Bladimir Carrasco Castro BCC  sp / en bladimir.carrasco.castro@cybergymnasiet.se
Christian Huldt CHT ma christian.huldt@cybergymnasiet.se
Carlos Holguín CHN ma carlos.holguin@cybergymnasiet.se
Cathrin Englund CED re / sh / hi cathrin.englund@cybergymnasiet.se
Christer Hellman CHH bi christer.hellman@cybergymnasiet.se
Christina Wilkeståhl CWL sve / svas / en föräldraledig
Diana Basulto Äikäs DBS sp / re diana.basultoaikas@cybergymnasiet.se
Edgardo Almonacid EAD ma / fy edgardo.almonacid@cybergymnasiet.se
Erik Härsten EHN Sociologi erik.harsten@cybergymnasiet.se
Eva Axelsson EAN sv / ty eva.axelsson@cybergymnasiet.se
Faramarz Moazzami FMI ma / byggnadsverk faramarz.moazzami@cybergymnasiet.se
Ghada Faik Sayegh GFS  mekatronik / ma ghada.faik.sayegh@cybergymnasiet.se
Göran Aspgren GAN idh / en goran.aspgren@cybergymnasiet.se
Hanna Magnusson HMN sva hanna.magnusson@cybergymnasiet.se
Hengameh Moadeli HMI en / re hengameh.moadeli@cybergymnasiet.se
Hanna Hjortek HHK bild hanna.hjortek@cybergymnasiet.se
Jessica Allansson JAN hi / litteratur föräldraledig
Joel Josefsson JJN sv / psykologi joel.josefsson@cybergymnasiet.se
Johan Fant JFT jap föräldraledig
Johan Swanljung JOS ma johan.swanljung@cybergymnasiet.se
Kamran Tabassi KTA idh / med. grundkurs kamran.tabassi@cybergymnasiet.se
Karin Hellström KHM bi / ke / nk karin.hellstrom@cybergymnasiet.se
Katarina Maunsbach KMH ma / tof katarina.maunsbach@cybergymnasiet.se
Lennart Sjölander LSR regler- och belysningsteknik lennart.sjolander@cybergymnasiet.se
Lotta Grinder LGR en / fr lotta.grinder@cybergymnasiet.se
Linn Persson LPN nk linn.persson@cybergymnasiet.se
Ludwig Weingård LWD ma / datorteknik / programmering ludwig.weingard@cybergymnasiet.se
Maria Winther MWI musik maria.winther@cybergymnasiet.se
Mats Andersson MTS sh / hi mats.andersson@cybergymnasiet.se
Mattias Holmlund MHD musik- och ljudprod / ensemble mattias.holmlund@cybergymnasiet.se
Matts Erik Eriksson MEN sh mattserik.eriksson@cybergymnasiet.se
Mikael Dehlén MIN bi / ge / nk mikael.dehlen@cybergymnasiet.se
Mikael Soleman MSO ma / elmekanik / elkunskap mikael.soleman@cybergymnasiet.se
Milad Farahdokht MFT ma / energiteknik milad.farahdokht@cybergymnasiet.se
Monica Tranquilli MOT sv / it monica.tranquilli@cybergymnasiet.se
Martin Arce Lindqvist MAL webb / media / digitalt skapande martin.arcelindqvist@cybergymnasiet.se
Maria-Olympia Giannali Atzelidis MOG en maria.giannali.atzelidis@cybergymnasiet.se
Madelene Zander MZR en / fr madelene.zander@cybergymnasiet.se
Mostafa Assadpoor MAR data/webb mostafa.assadpoor@cybergymnasiet.se
Mats Nilbratt MNT ke mats.nilbratt@cybergymnasiet.se
Mathias Liljhammar MLR sh / jur / rättskunsk mathias.liljhammar@cybergymnasiet.se
Natalia Rodriguez NRZ frisör natalia.rodriguez@cybergymnasiet.se
Patrik Kinhult PKT idh / sv patrik.kinhult@cybergymnasiet.se
Rakib Shelah Ahmed RAK datorteknik / programmering / webb rakib.shelahahmed@cybergymnasiet.se
Rikard Levin RLN sv rikard.levin@cybergymnasiet.se
Rickard Öhman RÖN sh / hi / fi rickard.ohman@cybergymnasiet.se
Sara Skoglund SSD piano / gemu / musikteori sara.skoglund@cybergymnasiet.se
Stefan Ekstedt SET gitarr / musiklära stefan.ekstedt@cybergymnasiet.se
Susanna Osser SOR ty / en susanna.osser@cybergymnasiet.se
Sunghee Kim SKM koreanska sunghee.kim@cybergymnasiet.se
Sofia Malmström SMM sva sofia.malmstrom@cybergymnasiet.se
Svetlana Kaplia SKA  ma svetlana.kaplia@cybergymnasiet.se
Susanne Tungfelt STT frisör susanne.tungfelt@cybergymnasiet.se
Therese Rosengren TRN sva therese.rosengren@cybergymnasiet.se
Tomas Engström TEM sh tomas.engstrom@cybergymnasiet.se
Thorleif Alpberg TAG medieprod / graf / film thorleif.alpberg@cybergymnasiet.se
Ulrika Björnsdotter UBR ek ulrika.bjornsdotter@cybergymnasiet.se
Viktor Hagström VHM sh / hi föräldraledig

Mentorer

Klass Mentor E-post
EE16A Ghada Faik Sayegh ghada.faik.sayegh@cybergymnasiet.se
EE17A Göran Aspgren goran.aspgren@cybergymnasiet.se
EE18A Mostafa Assadpoor mostafa.assadpoor@cybergymnasiet.se
EE18B Linn Persson linn.persson@cybergymnasiet.se
EE18B Therese Rosengren therese.rosengren@cybergymnasiet.se
EK16A Azad Marof azad.marof@cybergymnasiet.se
EK16B Hengameh Moadeli hengameh.moadeli@cybergymnasiet.se
EK17A Adam Eriksson adam.eriksson@cybergymnasiet.se
EK17B Hanna Magnusson hanna.magnusson@cybergymnasiet.se
EK18A Mats Andersson mats.andersson@cybergymnasiet.se
EK18A Ulrika Björnsdotter ulrika.bjornsdotter@cybergymnasiet.se
EKSA18A Johan Fant johan.fant@cybergymnasiet.se
EKSA18A Mathias Liljhammar mathias.liljhammar@cybergymnasiet.se
ES16A Sara Skoglund sara.skoglund@cybergymnasiet.se
ES16A Maria Winther maria.winther@cybergymnasiet.se
ES16B Rikard Levin rikard.levin@cybergymnasiet.se
ES16C Susanna Osser susanna.osser@cybergymnasiet.se
ES17A Mattias Holmlund mattias.holmlund@cybergymnasiet.se
ES17A Stefan Ekstedt stefan.ekstedt@cybergymnasiet.se
ES17B Thorleif Alpberg thorleif.alpberg@cybergymnasiet.se
ES17C Martin Arce Lindqvist martin.arcelindqvist@cybergymnasiet.se
ES18A Mattias Holmlund mattias.holmlund@cybergymnasiet.se
ES18A Stefan Ekstedt stefan.ekstedt@cybergymnasiet.se
ES18B Hanna Hjortek hanna.hjortek@cybergymnasiet.se
ES18B Cathrin Englund cathrin.englund@cybergymnasiet.se
ES18C Ann Dahlberg ann.dahlberg@cybergymnasiet.se
ES18C Anna Boström anna.bostrom@cybergymnasiet.se
HU16A Monica Tranquilli monica.tranquilli@cybergymnasiet.se
HU17A Madelene Zander madelene.zander@cybergymnasiet.se
HU17A Viktor Hagström viktor.hagstrom@cybergymnasiet.se
HU18A Eva Axelsson eva.axelsson@cybergymnasiet.se
HU18A Viktor Hagström viktor.hagstrom@cybergymnasiet.se
HV16A Natalia Rodriguez natalia.rodriguez@cybergymnasiet.se
NA16A Adam Bott adam.bott@cybergymnasiet.se
NA17A Andreas Lindberg andreas.lindberg@cybergymnasiet.se
NA17B Mikael Dehlén mikael.dehlen@cybergymnasiet.se
NA18A Helene Wånggren helene.wanggren@cybergymnasiet.se
NA18A Kamran Tabassi kamran.tabassi@cybergymnasiet.se
NA18B Amina Henriksson amina.henriksson@cybergymnasiet.se
NA18B Faramarz Moazzami faramarz.moazzami@cybergymnasiet.se
SA16A Maria-Olympia Giannali Atzelidis maria.giannali.atzelidis@cybergymnasiet.se
SA16B Joel Josefsson joel.josefsson@cybergymnasiet.se
SA17A Cathrin Englund cathrin.englund@cybergymnasiet.se
SA17A Milad Farahdokht milad.farahdokht@cybergymnasiet.se
SA17A Erik Härnsten erik.harnsten@cybergymnasiet.se
SA17B Johannes Lindberg johannes.lindberg@cybergymnasiet.se
SA17B Matts Erik Eriksson mattserik.eriksson@cybergymnasiet.se
SA18A Rickard Öhman rickard.ohman@cybergymnasiet.se
TE16A Rakib Shelah Ahmed rakib.shelahahmed@cybergymnasiet.se
TE16B Edgardo Almonacid edgardo.almonacid@cybergymnasiet.se
TE16B Mats Nilbratt mats.nilbratt@cybergymnasiet.se
TE16C Birgitta Baecklund birgitta.baecklund@cybergymnasiet.se
TE17A Patrik Kinhult patrik.kinhult@cybergymnasiet.se
TE17B Ludwig Weingård ludwig.weingard@cybergymnasiet.se
TE17B Helene Wånggren helene.wanggren@cybergymnasiet.se
TE17C Christian Huldt christian.huldt@cybergymnasiet.se
TE18A Sofia Malmström sofia.malmstrom@cybergymnasiet.se
TE18A Katarina Maunsbach katarina.maunsbach@cybergymnasiet.se
TE18B Björn Granberg bjorn.granberg@cybergymnasiet.se
TE18B Alexander Sääf alexander.saaf@cybergymnasiet.se
TE18C Svetlana Kaplia svetlana.kaplia@cybergymnasiet.se
TE18C Lotta Grinder lotta.grinder@cybergymnasiet.se


Undrar du något?

Det är inte konstigt att ha en massa frågor i huvudet om gymnasiet. Kolla först in vår Frågor och Svar-sida där du förhoppningsvis finner svaret. Vill du ställa en fråga du inte funnit svar på gör du det här nedanför.

>